E3S-DC Yüksek Performanslı Renk Sensörü

E3S-DC Yüksek Performanslı Renk Sensörü

E3S-DC hem standart hem de zor uygulamalar için güvenilir renk algılaması sağlar.

  • Küçük renk farklılıklarını ayırt etme kabiliyeti
  • 50 μs hızlı tepki süresi
  • 9 renk öğretme
  • RGB veri aktarma işlevi
  • Tek tuşla öğrenme
  • IoT haberleşmesi ve işlevleri

Hiçbir doygunluğun meydana gelmediği olay ayar gerektirmez

RGB üç renkli LED, ışık yoğunluğunu büyük ölçüde artırır. Bu arada, fiber sensöründeki Akıllı Parazit Azaltma teknolojisi, gürültü miktarını azaltmak için uygulanır; böylece, herhangi bir ışık şiddeti ayarı yapmak zorunda kalmadan, parlak yüzeylerin renk kontrolünde bile sensör otomatik algılama yapabilir.

İnce Renk Farklarını Bulmak için Yüksek S / N Oranı Sağlar

Yalnızca küçük farklarla benzer renklerde bile kararlı algılama

e3s-dc


Minör Renk Farklarını Belirler

Fiber Amplifikatör Ünitesinin yüksek parlaklıktaki RGB üç renkli LED'leri ve Sensörün yüksek verimli optik sistem tasarımı yüksek güç sağlar. "Akıllı Gürültü Azaltma" (bir ışık alma algoritması) ve "N-Çekirdek" (yüksek hızlı, yüksek hassasiyetli bir işlemci), gürültünün etkisini önemli ölçüde azaltmak için birlikte çalışır. Bu sayede renk farkları az olsa bile yüksek doğrulukla renk kontrolünü mümkün kılar.

Ambalajlamada Renk Değişimlerinin Görselleştirilmesi

Ambalajın renk değişimi kontrol edilebilir ve hatalı üretim yapılmamış olur.

e3s-dc


Renk Değişimi RGB Veri İletim Fonksiyonunun Görselleştirilmesi

Her parti için renk işaretleri ve arka planlar için RGB bilgisi bir ana bilgisayara aktarılır ve sayısallaştırılır. Bu bilgi daha sonra bir veri tabanında yönetilir, böylece optimal eşikler belirlenebilir ve bir sorun ortaya çıkarsa hızlı bir şekilde nedenleri belirlenebilir.

Devreye alma sırasında

Şimdiye kadar, devreye alma sırasında eşiği ayarlamak bir uzman bilgisini gerektirdi. Şimdi sadece ambalajın RGB oranını kaydederek en uygun ayarı elde etmek mümkündür.

Bakım sırasında

Sensör yanlış bir saptama yaptığında, ambalaj malzemesinde parti lotundan lot'a renk değişiminin olup olmadığını belirlemek için değerler kontrol edilebilir.