Kurumsal

BİZ KİMİZ

Oacon zorlu uygulamalar için üstün algılama çözümleri sunan öncü bir algılama, görüntü işleme ve in-line ölçüm sistem entegratörüdür.

Dünya standartlarındaki ekibimiz ; algılama, görüntü işleme ve robotik kontrol sistemleri kullanarak üstün kalite kontrol çözümleri geliştirmek için gelişen teknolojilerden yararlanmaktadır.

Proje geliştirme süreçlerimiz sayesinde, uzman ekibimiz bir şirketin kontrol uygulamasını ve sistem entegrasyon ihtiyaçlarını karşılayacak uygun algılama, görüntü işleme ve ölçüm ürününün veya platformunun seçimini sağlar. Belirsizliği gidermek ve sonuçları teyit etmek için yaptığımız testler ve hat uygulamaları ile projeleriniz ile ilgili minimum maliyetli optimum çözümü sunar.

Tecrübeli uygulama mühendislerimiz, hedefleri ve sistem gereksinimlerini belirlemek için belirli müşterilerle birebir çalışırlar ve en zorlu uygulamaları zamanında ve bütçe dahilinde çözmek için uzmanlığımıza güvenmektedir.

Oacon olarak , Tüm Türkiye’de müşterilerimize uzman olduğumuz konularda en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunarken, yaptığımız algılama ,otomatik kalite kontrol ve ölçüm uygulamalarımızla müşterilerimizin verimliliğini ve karlılığı artırmaktayız.

Türkiye’de yetkilendirilmiş tek Omron Vision Solution Partneri ve LMI Tecnologies Partneri olmamızın yanında yarattığımız değer, sunduğumuz inovatif çözümler ve yaklaşımımızla endüstride müşterilerimize kalite , otomasyon ve verimliliğin yeni kapılarını açıyor ve onlara sürdürülebilir bir rekabet avantajı için güç sağlıyoruz.

Oacon Endüstri Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.

Oacon

FELSEFEMİZ

Yaptığı işe tutkulu, heyecanlı ve alanında mükemmel bir bilgi alt yapısına sahip ekibimiz tüm süreçlerde kaliteye büyük önem vererek, müşterilerimizi her zaman odakta tutarak ve çalışma şeklimizi sürekli kişisel gelişim yoluyla iyileştirme sorumluluğuyla çalışır.

"Takım olarak daha fazlasını başarabiliriz" felsefemizle, bilgiyi paylaşarak ve başarısızlık korkusu olmadan işimizi geliştiriyoruz.

Yönetim tarzımız, her bir kişinin becerilerinin takdir edilmesi ve tam potansiyeline ulaşması için cesaretlendirilmesiyle tanımlanır. Keyifli bir çalışma ortamına büyük önem veriyoruz. Şirket içi ve tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde her zaman karşılıklı saygı içinde çalışmak en önemli değerlerimizdendir.

Algılama ve ölçüm teknolojilerindeki yenilikleri ve en yüksek standartları sağlamayı taahhüt ediyoruz. Müşterilerimizin güvenilir danışmanları, tedarikçilerimizin ortakları olarak net bir farklılaşma sağlamak için olağanüstü hizmet sağlamaya, en uygun çözümleri sunmaya ve değer yaratmaya çalışıyoruz.

Yasalara ve etik ilkelere uygun iş politikamızın, sosyal açıdan sorumlu olduğuna ve tüm paydaşlarımızın uzun vadeli çıkarlarına en iyi şekilde hizmet etmesi gerektiğine inanıyoruz.