Kurumsal

BİZ KİMİZ

Oacon zorlu uygulamalar için üstün algılama çözümleri sunan öncü bir algılama, görüntü işleme ve in-line ölçüm sistem entegratörüdür.

Dünya standartlarındaki ekibimiz ; algılama, görüntü işleme ve robotik kontrol sistemleri kullanarak üstün kalite kontrol çözümleri geliştirmek için gelişen teknolojilerden yararlanmaktadır.


Proje geliştirme süreçlerimiz sayesinde, uzman ekibimiz bir şirketin kontrol uygulamasını ve sistem entegrasyon ihtiyaçlarını karşılayacak uygun algılama, görüntü işleme ve ölçüm ürününün veya platformunun seçimini sağlar. Belirsizliği gidermek ve sonuçları teyit etmek için yaptığımız testler ve hat uygulamaları ile projeleriniz ile ilgili minimum maliyetli optimum çözümü sunar.

Oacon

Tecrübeli uygulama mühendislerimiz, hedefleri ve sistem gereksinimlerini belirlemek için belirli müşterilerle birebir çalışırlar ve en zorlu uygulamaları zamanında ve bütçe dahilinde çözmek için uzmanlığımıza güvenmektedir.

Oacon

Oacon olarak , Tüm Türkiye’de müşterilerimize uzman olduğumuz konularda en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunarken, yaptığımız algılama ,otomatik kalite kontrol ve ölçüm uygulamalarımızla müşterilerimizin verimliliğini ve karlılığı artırmaktayız.

Oacon

Türkiye’de yetkilendirilmiş tek Omron Vision Solution Partneri ve LMI Tecnologies Partneri olmamızın yanında yarattığımız değer, sunduğumuz inovatif çözümler ve yaklaşımımızla endüstride müşterilerimize kalite , otomasyon ve verimliliğin yeni kapılarını açıyor ve onlara sürdürülebilir bir rekabet avantajı için güç sağlıyoruz.

Oacon Endüstri Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.