Kolaboratif Robot

Kolaboratif Robot

Günümüzde herhangi bir üretim ortamında, anahtar nokta, insanların daha fazla üretkenlik elde etmek için problem çözme yetenekleriyle birlikte robotların gücünü ve hassasiyetini nasıl güvenle kullanabileceğinize bağlıdır.

Hem insanlarla hem de makinelerle çalışmak üzere tasarlanan OMRON TM Kolaboratif Robot, ortam güvenliği sağlarken çok çeşitli endüstriyel uygulamalarıyla daha iyi verimlilik elde etmenizi sağlar.

Fabrikanız için Esneklik

Herhangi bir üretim ihtiyacına cevap verecek şekilde robot sistemini yapılandırarak kaynaklarınızı en üst düzeye çıkarın ve verimliliğinizi artırın. Kolaboratif robotumuzun çok yönlülüğü, neredeyse her uygulamanıza çözüm sunar.

Robot sistemi tarafından sunulan çeşitli uygulama alanları arasında yükleme ve boşaltma, montaj, vidalama, yapıştırma, lehimleme ve lojistik işlemleri yer almaktadır.

Hızlı Kurulum ve Değiştirme

Arıza süresi maliyetleri düşürür, bu da hızlıca ayarlanıp çalışmaya devam edebilecek bir robota ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. OMRON TM Kolaboratif Robot'un kullanıcı dostu yazılımı, kurulumlar ve değişiklikler sırasında hızlı programlamayı kolaylaştırır. Robotlar için basitleştirilmiş programlama, kodlama veya harici bir pendant gerektirmez, bu da kullanıcıların daha hızlı kullanıma geçmesini sağlar. Örneğin, geleneksel sistemlerde çokça uğraş ve zaman gerektiren kamera ile alma ve yerleştirme uygulaması dakikalar içinde gerçekleştirilebilir.

Eşsiz Dahili Kamera

Diğerlerinden farklı olarak, OMRON TM Kolaboratif Robot şekil arama, konumlandırma ve barkod okuma için kullanılabilecek dahili bir akıllı kamera sistemine sahiptir. Entegre kamera geniş bir görüş alanında nesnenin neredeyse her koşulda tanınmasını sağlar.

Güvenlik bizim önceliğimizdir

Robotlar ve insanlar arasında kusursuz çalışma sağlamak için, insanın güvenliğini sağlamaya kendimizi adadık. Robotlarımız ISO 10218-1 ve ISO / TS 15066'da belirtilen katı güvenlik gereksinimlerine uygundur.

Oacon, konusunda yetkilendirilmiş güvenlik uzmanları tarafından güvenlik değerlendirme hizmetini sunmaktadır.