LVS-9510 Barkod Verifikasyon Cihazı

LVS-9510 Barkod Verifikasyon Cihazı

LVS-9510 Barkod Verifikasyon Cihazı

LVS-9510, kullanım kolaylığı ve herhangi bir ekipman değişikliği olmadan barkod (1D) ve iki boyutlu (2D) kodları doğrulama yeteneği nedeniyle ISO doğrulaması dünyasında benzersizdir. Sistem, kodu değerlendirmek için gereken semboloji ve ışık şiddetini otomatik olarak ayarlar ve sorunlu noktaları belirler. LVS-9510, görüş alanından daha büyük barkodların derecelendirilmesine izin veren bir "birleştirme" özelliği sunar.

  • 1D ve 2D barkod doğrulama (All-In-One)
  • ISO / IEC, ANSI, GS1 ve UDI baskı kalitesi standartlarını doğrular
  • 76 mm'den 152 mm'ye Görüş alanı
  • Yazılım yükseltme seçenekleri, bir etikette birden fazla barkodun doğrulanması
  • 21 CFR Part 11 uyumlu, FDA'ya tabi endüstriler için hazır
  • GS1 ABD tarafından FDA tarafından tıbbi cihaz üreticilerine verilen UDI (Benzersiz Cihaz Kimliği) onaylı
  • Denetim amacıyla kaliteli veri raporlaması

Denetim

LVS-95XX Verifikasyon cihazları doğrusal (1D) barkodlar için 9 ISO / ANSI parametresinin tümünü inceler, lekeleri tanımlama yeteneğine sahiptir ve basit bir şekilde okunabilirlik doğrulaması gerçekleştirebilir. LVS-9510 ayrıca 2D kodları doğrular ve geçerli semboloji spesifikasyonunda belirtilen tüm parametreleri rapor eder.

Detaylı analiz

Analiz, sorunun barkod içinde tam olarak nerede olduğunu göstermek için renk kodludur ve sorunun nasıl çözüleceğini belirlemek için barkodun bölümleri analiz edilebilir. Kullanıcı arayüz ile hatalı bölgeyi inceleme şansına sahiptir.

Yüksek Çözünürlüklü Muayene

Her birinin okunmasına ve analiz edilmesine izin veren 5.0 megapiksel yüksek çözünürlüklü bir kamera kullanılması nedeniyle barkodun yüksek çözünürlükte incelenmesi mümkündür.