ZX-E Endüktif Deplasman Ölçüm Sensörü

ZX-E Endüktif Deplasman Ölçüm Sensörü

Metal Malzemelerin mesafe ve pozisyonlarının yüksek Hassasiyetli ölçümü için ZX-E serisi endüktif deplasman sensör kafaları çok çeşitli uygulamaları desteklemektedir.

  • Basit kurulum
  • Hesaplama Birimi kullanarak iki Sensör için hesaplamayı kolayca yapın.
  • Malzeme seçimi işlevini kullanarak SUS ve alüminyum gibi demirsiz metaller için doğrusallık ayarlanabilir.
  • Sınıfındaki En Küçük Kafalar

Küçük Sensör Kafaları, küçük nesnelerin yüksekliğini ve çoklu Sensör Kafalarının kullanıldığı uygulamalar için mükemmeldir.

Paslanmaz çelik Koruyucu Spiral Borulu sensörler de mevcuttur.

Yeni Düz ve Isı Dirençli Sensörler Uygulama Olanaklarını Genişletiyor

Sıcaklık karakteristiği, ısı dirençli sensörler için sektörde% 0.1 FS / ° C'de zirvede yer almakta ve düz sensörler için 200 ° C'ye kadar değişmektedir.

Daha Verimli Bakım

Sensör Kafaları ve Amplifikatör Üniteleri arasındaki Komple Uyumluluk

Amplifikatör Ünitesi, hasarlı Sensör Kafalarını değiştirirken veya farklı algılama mesafeleri için Sensör Kafasını değiştirirken olduğu gibi kullanılabilir.

Sensör Kafa Kabloları 10 m'ye Uzatılabilir

Amplifikatör Üniteleri Sensör Kafaları arasındaki mesafe bir ZX-XC [] A Kablosu (ayrıca satılır) kullanılarak 3 m, 6 m veya 10 m'ye uzatılabilir.

Faydalı Fonksiyonların Komple Aralığı

Basit Doğrusallık Ayarı

Doğrusallığı ayarlamak için ayar düğmesini kullanan ayarlara artık gerek yoktur. Doğrusallık ayarı, ölçüm süresinin% 0,% 50 ve% 100'ünde öğretilerek basit bir şekilde tamamlanır, bu da ayar süresinin büyük ölçüde azaltılmasını sağlar.

Demir dışı metaller için de uygundur.

Doğrusallık demirli olmayan nesnelerden daha fazla demir içermez. Paslanmaz çelik ve aluminyum algılama objeleri ile doğrusallığı geliştirmek için malzeme seçim fonksiyonu geliştirilmiştir.

5 Sensöre kadar Karşılıklı Karşılıklı Girişim

Çoklu Sensörler, seviye farkı ölçümleri veya çok noktalı ölçümler için sınırlı alanlarda kullanılabilir. Kullanıcı tarafındaki zamanlama sinyallerine olan ihtiyacı ortadan kaldırmak için Hesaplama Birimlerini bağlayarak, 5 Sensöre kadar karşılıklı girişim önlenebilir.

Sayısal Panel Verisi Olmadan Hesaplama Ayarları

Amplifikatör Birimleri arasına bir Hesaplama Birimi yerleştirmek suretiyle iki Sensörden elde edilen hesaplama, bir Sensör için Amplifikatör üzerinde gösterilebilir. Gerekli parametrelerin sadece bir Amplifikatör Ünitesine girilmesi gerekir.

ZX-E Endüktif Deplasman Ölçüm Sensörü